Абрикоси багаті на цукор, вміст його коливається в середньому від 6 до 12 %. У стиглих абрикосах переважає сахароза. Кількість клітковини в абрикосах невелика. У них багато солей калію (у свіжих плодах — 305, у сушених—-1717 мг%), каротину—(у свіжих плодах — 2, у сушених — 5 мг %), нікотинової кислоти і невелика кількість аскорбінової кислоти
Персики містять велику кількість цукрів (до 15,7%) і солей калію (363 мг %), мікроелементів (залізо, мідь), аскорбінової кислоти (10 мг%) і вітамінів групи В (нікотинова кислота — до 0,9 мг%). Каротин є тільки в жовтих персиках.
Сливи містять близько 9% цукрів. Найсолодший сорт — «Ренклод», найменш солодкий — «Мірабель».
Сливи, зібрані нестиглими, не достигають, і кількість цукру в них не збільшується. З мінеральних солей у сливах переважають солі калію (214 мг %). У свіжих плодах містяться вітаміни групи В і невелика кількість каротину та аскорбінової кислоти. Сушений чорнослив багатий на каротин, клітковину і має високу калорійність.
Черешні мають солодкий смак, містять 0,53—1,33% кислот, 11,5 %—цукрів, 0,37 — 0,55 мг % —каротину, 0,127—0,145 мг % нікотиново? кислоти і незначну кількість вітамінів В1 та С.
Вишні містять значну кількість глюкози і фруктози. Найціннішим сортом є Володимирська вишня. Вона містить менше, ніж інші сорти, води, значно менше кислот (0,8% і більше цукру (10,38 %). У вишнях є каротин (0,3 мг %), цитрин, нікотинова кислота (до 0,4 мг% і невелика кількість вітаміну С (6—15 мг %). Червона вишня багата на мідь (11,7 мг на 1 кг їстівної частини).
Особливістю вишні і черешні в порівнянні з іншими кісточковими плодами є те, що вони містять малу кількість сахарози.
Кизил має кислий терпкий смак — у ньому міститься велика кількість яблучної кислоти (1,5—2,9%) і дубильних речовин (до 0,6%). Загальна кількість цукрів у ньому досягає 9 %. Кизил багатий на солі калію, заліза, кальцію і на аскорбінову кислоту, має виражені фітонцидні властивості. Через кислий терпкий смак кизил мало використовують у свіжому вигляді, але він є добрим продуктом для приготування варення і компотів.