Воскресенье, 11.04.2021, 04:37
Приветствую Вас Гость | RSS
Главная | Каталог статей | Регистрация | Вход
Меню сайта
Форма входа
E-mail:
Пароль:
Поиск
Наш опрос
Нужен ли закон о престижности труда селянина?
Всего ответов: 235
Друзья сайта
Статистика

Онлайн всего: 1
Гостей: 1
Пользователей: 0


Категории раздела
Авто [0]
Агро [46]
Бизнес [0]
Домашний очаг [5]
Интернет [0]
Компьютеры [0]
Культура и искусство [0]
Медицина и здоровье [3]
Наука и образование [7]
Непознанное [4]
Новости и СМИ [1]
Общество и политика [0]
Отдых и развлечения [2]
Производство [2]
Работа и заработок [0]
Спорт [1]
Справки [0]
Товары и услуги [1]
Юмор [0]
Прочее [6]
Ссылки
Статьи
Астрологічний прогноз (гороскоп) на 2011 рік
Главная » Статьи » Обзоры » Непознанное

Астрологічний прогноз (гороскоп) на 2011 рік

Астрологічний прогноз (гороскоп) на 2011 рік

2011 за східним гороскопом - рік білого металевого кролика (кота, зайця). Він є двадцять восьмим роком у циклі з шістдесяти років, назву якого можна дослівно перекласти як «кролик, що виглядає з нори». На сході примітили, що рік цього циклу характеризується неоднозначністю, це рік великих перепадів і стрибків від максимальних до мінімальних показників, причому відокремлювати їх один від одного будуть лише кілька днів.

Розпочнеться рік Кролика з 3 лютого 2011 року і закінчиться 22 січня 2012 року. Що ж означає символ Кролика і символ Кота, і чому існує така різниця в назві? Як характеризують на Сході цих тварин?

Кролик (Кіт) - перший знак, що позначає в різних прочитаннях різних тварин. У китайській або вьентнамской традиції мова йде про Кота, в японській часто - це символ Кролика. І той, і інший гарні здатністю «приземлятися» на чотири лапи після будь-якого падіння. Будь то кролик чи кіт, їх видима беззахисність, м'якість і слабкість легко можуть трансформуватися в досить небезпечну силу.

2011 можна назвати особливим: він ознаменується переходом трьох повільних планет - Юпітера, Урана і Нептуна - зі знака Риб на знак Овна. Це може дати поштовх початку важливих змін як у житті кожної окремої людини, так і цілих країн.

ВПЛИВ ЮПІТЕРА

Зазвичай Юпітер перебуває в кожному знаку Зодіаку близько 13 місяців і розширює всі процеси, до яких тільки торкається. Його робота полягає в тому, щоб приносити радість і оптимізм, служити взаємної відкритості, придбання вищої освіти, набуттю глобальних перспектив. Енергія Юпітера - це енергія достатку і процвітання, однак у негативних аспектах Юпітер здатний створити ілюзію вседозволеності. У цьому році Юпітер, всупереч традиції, відвідає аж цілих три знаки Зодіаку. У початку 2011 року Юпітер все ще буде перебувати в Рибах, і тут він сфокусується на доброті, співчутті, милосердя, емоційному благополуччі, духовності, інтуїції та емпатії. Все, що ви робите як благодійність, повернеться до вас сторицею. 22 січня Юпітер переміщається на знак Овна, і позитивна енергія набуває зовсім інший характер. У Овні Юпітер охоплений новаторським духом, ентузіазмом, бажанням боротися за першість. Головне бажання Юпітера в Овні - забратися на вершину і стати номером один.

Є первоеместо, або ніяке - ось девіз Юпітера в Овні. Тому у всіх, хто хотів би битися з долею за право призу, є шанс скористатися заступництвом Юпітера в Овні.

Вже 4 червня Юпітер переміщається на знак Тельця. У Тельці Юпітер посилить всі якості, властиві цьому знаку - розширить зону фінансового благополуччя, дозволить впорядкувати і збільшити доходи. Можна очікувати, що нестабільна фінансова ситуація, в якій ми перебували кілька років, нарешті, почне фундаментально вирішуватися. В області фінансів переважають консервативні тенденції, ризик буде не в моді, зате з'явиться можливість насолодитися простими життєвими радощами в колі сім'ї. Також Юпітер у Тельці протегує в питаннях поліпшення стану навколишнього середовища.

ВПЛИВ САТУРНА

Сатурн має досить неприємну властивість - розкривати нариви нашої системи цінностей і показувати нам власні недоробки. Зазвичай ця важка планета перебуває близько двох з половиною років у кожному знаку Зодіаку. Робота Сатурна полягає у створенні досвіду, який виявляється часто незручним і неприємним, але в кінцевому рахунку корисним. Сатурн керує кармою, причинно-наслідковими зв'язками, етикою і почуттям громадянського обов'язку. Якщо триматися подалі від неприємностей, вести себе ввічливо, вчити уроки долі, то Сатурн може винагородити старанного учня яким-небудь практичним подарунком. Буває, звичайно, що уроки йдуть не в прок і учень продовжує звинувачувати у всьому обставини, що оточують людей і так далі. Тоді Сатурн просто переходить в інший знак, але через багато років доведеться повторити навчання, зіткнувшись з куди більш серйозними речами. Сатурн уособлює собою жорстку батьківську любов, але він справедливий, змушуючи нас рости і діяти відповідально.

Може бути, це не дуже весело, але нагорода того варто.

Весь 2011 Сатурн перебуватиме в знаку Ваги, що фокусує нашу увагу на партнерських відносинах. Ваги керують такими сферами, як шлюб, кращі друзі, бізнес і конкуренти. Сатурн у Терезах змушує нас серйозно задуматися про те, як ми вибираємо партнерів, як поводимося в рамках такого партнерства і які види партнерства нам подобаються. У такі роки частина шлюбів можуть розпадатися, відбувається розрив з деякими з старих друзів, руйнується ділове партнерство. Якщо конкуренти занадто сильно наступають на п'яти і використовують всі доступні методи, щоб поквитатися з вами, задумайтеся про власні методи ведення справ. Ваги припускають дотримання правил дипломатії, чесність, справедливість - і можна очікувати, що і на державному рівні глави почнуть шукати шляхи для співпраці між державами. Ретельний вибір політичних союзників стане одним із трендів цього періоду.

ВПЛИВ УРАНУ

Уран - ексцентричний геній, бунтівний підліток, покровитель соціальних мереж в Інтернеті. Зазвичай Уран перебуває близько 7 років у кожному знаку Зодіаку, і в цьому році очікується його перехід зі знака Риб в Овна. Уран відповідає за дружбу, створення команд, клубів, комітетів, професійних асоціацій, мереж зв'язку та Інтернет, електрику та побутову техніку. У той же час Уран повстає проти будь-якого роду рутини, він упертий і ексцентричний, вносить в життя метушню і якийсь наліт збоченості. Уран спонукає мислити нестандартно, бути унікальною особистістю, але при цьому діяти в рамках команди, вважаючи за краще роль великого гравця, ніж одинаки, не втрачати почуття індивідуальності і, в той же час, діяти спільно. Таким же способом підліток намагається знайти себе серед однолітків. Девіз Урана: один за всіх і всі за одного!

У початку 2011 року Уран все ще буде в Рибах, де його вплив виявиться кілька приглушеним. Риби панують над прихованими силами, діють з-за лаштунків, впливають на такі сфери, як здоров'я, секретна інформація, шкідливі звички, деструктивні нахили, духовні таємниці та загадки. Саме за часів Урану в Рибах по мережі Інтернет розплодилося так багато порнографії та комп'ютерних вірусів, а також азартних ігор та інших способів руйнування психіки. Саме в епоху Урану в Рибах були визнані такі проблеми, як Інтернет-залежність. У той же час гуманізм Риб дозволив нам дружити з людьми всього світу, і з'явилися соціальні мережі, де в даний час зареєстрований мало не кожен користувач Інтернету. Уран в Рибах дозволив розгорнути технології назустріч милосердя та взаємодопомоги, приводячи в Інтернет благодійні фонди, релігійні громади та освітні центри.

Коли 12 березня Уран перейде на знак Овна, це дасть сплеск інноваційної підприємницької діяльності, розвитку передових технологій, і навіть, можливо, відновлення жорсткої конкурентної боротьби в IТ-сфері. Нас чекає щось неймовірне, непередбачуване, і це може перевернути весь світ. Овен любить бути першим, тому питання першості в команді, групі, винахідницької діяльності придбає особливу гостроту.

ВПЛИВ НЕПТУНА

Нептун вносить емоційність, духовність і трохи магії у будь-яку сферу, до якої торкається. Це планета ілюзій, яка здатна принести як осяяння, так і руйнування - в залежності від того, як схильні ми піддаватися цим чарам і витати серед мрій. Також Нептун управляє психічним здоров'ям, стосунками між людьми, інтуїцією, паранормальними явищами, благодійністю, бюрократією і прихованими силами, які «правлять бал» з-за лаштунків. При хороших аспектах Нептун приносить гармонію, мовчазне розуміння між людьми і співчуття. При поганих аспектах - ілюзії і омани. Зазвичай Нептун проходить через кожен знак протягом 14 років. 2011 рік ми зустрічаємо з Нептуном в знаку Водолія, проте з 4 квітня по 4 серпня Нептун переходить в Риби, а потім знову ненадовго повертається до Водолій, зробивши «петлю». У Водолії Нептун веде себе як приглушена енергія Урана. Він змушує будь-яку команду служити гуманним цілям, згуртовує людей між собою, високо піднімає питання дружби.

Однак відмінність від Урана усе ж є. Якщо Уран має на увазі команду як єднання індивідуальностей, то Нептун змушує людей об'єднуватися між собою, щоб відчувати себе в безпеці. «Я впевнений в собі і психічно здоровий, якщо я серед людей», - ось що говорить нам Нептун. У Рибах Нептун відчуває себе як вдома. У резонанс увійдуть всі питання, пов'язані із співчуттям, милосердям, збереженням психічного здоров'я, духовними таємницями, паранормальними явищами. Неймовірною популярністю почнуть користуватися громадські збори творчої спрямованості, езотеричні школи. Жага високого духовного, а не тільки плотського насолоди, торкнеться всіх верств населення, навіть тих, хто зазвичай виявляв до даних сфер життя черствість і байдужість.

ВПЛИВ ПЛУТОНА

Плутон - потужна планета, робота якої полягає в тому, щоб виявити приховані істини, задіяти наші внутрішні резерви, піддавати трансформації існуючі структури. Плутон завідує психоаналізом і зцілює, подібно до птаха Фенікс, знищуючи нас і відроджуючи знову. Витримати перевірку Плутона буває нелегко, але саме Плутон демонструє життєву істину: що не вбиває нас, то робить сильнішим. Плутон сприяє особистісному зростанню, допомагаючи виявити егоїстичні, жадібні і емоційно покалічені аспекти нашої особистості, безжально виносячи їх на поверхню разом з прихованими мотивами нашої діяльності. Оскільки Плутон відповідає ще й за сексуальні зв'язки, то дуже часто він використовує нашу потребу в сексі як важіль впливу на наші вчинки і думки. Плутон піднімає питання лояльності, відданості й довіри, втрата якого - найгірше, що може статися.

У 2008 році Плутон перейшов на знак Козерога, там він і залишиться до січня 2024 року. У Козерозі Плутон акцентує увагу на тому, щоб все робилося правильно і законно. На перший план виходять професіоналізм, лідерство, наявність життєвих цілей, громадянський обов'язок, громадський успіх і визнання колег. Плутон піддає ревізії наявні бізнес-системи, вчить нас ділової етики, чесності і звертає нашу увагу на те, що в нашій діяльності немає дрібниць. У період перебування Плутона у Козерозі посилюється роль державної влади, керівників бізнес-структур, зміцнюється вплив авторитетів і батьківської сім'ї. Реструктуризації піддаються галузі цивільного права, екологічної політики, економіка, система охорони здоров'я. Вживаються заходи по боротьбі з бюрократією та хабарництвом, особлива увага приділяється сумлінності виконання покладених обов'язків.

Але повернемося до нашого білому і пухнастому господареві року. Ось яку програму він придумав для своїх 12 гостей - знаків Зодіаку.

ОВЕН (21.03-19.04)

2011 дає можливість Овнам взяти управління своїм життям у власні руки. Для цього вам нададуть масу «козирів», за допомогою яких можна буде отримати солідний виграш. Вибір ходів буде за вами. Звичайно, не виключена можливість фіаско, але це не ваш випадок (адже ви знаєте правила гри). До того ж фортуна явно буде вам посміхатися.

У рік Білого Металевого Кролика Овни можуть сміливо починати власний бізнес, їх чекає успіх у будь-яких починаннях, кар'єрному зростанні і в особистому житті. Перешкоди, які раніше заважали вашого руху вперед, тепер будуть успішно подолані вами. Доведеться спочатку розраховувати тільки на свої сили, але їх у вас буде досить, щоб впоратися з будь-якою поставленою задачею. У цьому році вам будуть під силу навіть кардинальні зміни вашого іміджу, якщо, звичайно, ви самі цього захочете. Сміливо звертайтеся до професіоналів або справляйтеся з цим завданням самі: у будь-якому випадку успіх вам забезпечений.

ТЕЛЕЦЬ (20.04-20.05)

Життя Тельця в рік Білого Металевого Кролика можна порівняти з переходом через каверзне болото. Рух вперед потрібно буде постійно контролювати, перевіряючи стійкість грунту під вашими ногами. Перш ніж на щось зважитися і зробити крок, будьте дуже уважні, пам'ятайте, що не завжди форма відповідає змісту. І ще не варто забувати відому істину: людина тоне сам з власної вини. Навіть якщо ви знаєте, що вам допоможуть вибратися і не піти на дно, навряд чи варто ризикувати і ставити на кін те, що дуже важливо і дорого для вас. Врахуйте це.

У 2011 році Тельцю потрібно буде опанувати майстерністю витримування паузи у всіх непередбачених обставин. Увага і обережність повинні стати вашими неодмінними помічниками в будь-яких ситуаціях.

Але це зовсім не означає, що ви не можете приймати участі в чиїхось починаннях та ініціативах - якраз вони-то і будуть для вас дуже успішними. Розслабтеся, течія несе вас в правильному напрямку, і саме в цьому полягає ваша везіння. А визнання оточуючих і винагорода вашого самолюбства будуть обов'язково досягнуті до кінця року.

БЛИЗНЮКИ (21.05-21.06)

Рік Білого Металевого Кролика принесе Близнюкам суцільні зміни у всьому і скрізь. Це буде рік тотальних змін і непередбачених обставин. Життя постійно буде підкидати вам якісь сюрпризи. Можливі зміни місця роботи, а може бути, ви кардинально зміните сферу діяльності. Таке теж цілком ймовірно в 2011 році. Загалом, життя буде бити ключем, і нудьгувати вам не доведеться.

У цьому році Близнюкам буде по плечу позбутися будь-якої шкідливої звички, кардинально змінити свій імідж і навіть стати вегетаріанцем (якщо ви їм до цих пір не були).

Справитися з якимись комплексами чи нав'язаними вам кимось установками самий час. У цьому році ви успішно зможете з цим розібратися самі або за допомогою фахівців. У 2011 році ваші успіхи в соціальній сфері будуть цілком відчутні. Ви навіть зможете приміряти на себе статус неформального лідера, стати душею будь-якої компанії і всюди бути, як кажуть, «своєю людиною». Все це буде вам дозволено - дерзайте!

РАК (22.06-22.07)

Для Раків у рік Білого Кролика відкриваються шикарні перспективи в усіх сферах життя: від професійної до особистої. І навіть якщо ви не відрізнялися в минулому цілеспрямованістю, в цьому році гріх не скористатися тим, що вам падає з неба!

Ну, якщо бути точним, то для досягнення результату вам, звичайно, доведеться докласти якихось зусиль, але погодьтеся, що рухатися вперед по дорозі, освітленій везінням, куди приємніше, ніж в пітьмі і на дотик, не сподіваючись на результат.

Не скористатися такими перспективами, погодьтеся, просто грішно. Але близьке оточення буде сприймати зміни у вашому житті неоднозначно.

Постарайтеся без зайвого негативу пояснити всім, що ви змінилися. І, повірте, у вас це неодмінно вийде.

Правилом цього року для Раків буде девіз: «Бути стриманим і все тримати під контролем». Якщо успіх не сп'янити вас, то всі поставлені цілі будуть досягнуті, а завдання вирішені.

ЛЕВ (23.07-22.08)

У цьому році Леви успішно зможуть розширити сфери свого впливу у всіх напрямках. Вам без особливих труднощів зможуть координувати й коригувати дії оточуючих. До вас стануть прислухатися навіть ті, на кого ви раніше тримали рівняння. Настав час піднятися над натовпом і стати визнаним лідером. Хіба не про це ви мріяли раніше? Ваш час настав!

Рік Білого Металевого Кролика принесе Левам можливість духовного зростання, дозволить зробити крок вгору і піднятися у своєму еволюційному розвитку. Корисно буде ознайомитися з культурною спадщиною інших народів, долучитися до філософських течій, завести знайомства з людьми з різних верств суспільства. Все це надалі буде сприяти вашому розвитку. На перший план виходить не матеріальна, а скоріше, моральна, високодуховна сторона вашого життя, але саме вона зможе забезпечити вам справжній прорив і в матеріальній сфері. І тоді професійний ріст і все, що можна його, буде вам забезпечено.

ДІВА (23.08-22.09)

Рік Білого Металевого Кролика для врівноважених Дев - час великих змін. Всі події будуть відбуватися у вашому житті з величезною швидкістю, спокій вам буде тільки снитися. Адреналіном ви будете забезпечені на кілька років вперед, так що нудьгувати вам точно не доведеться!

Якщо ви коли-небудь хотіли круто змінити своє життя, то знайте - це час настав. Рух вперед просто неминуче для вас. Навіть якщо ви з якихось причин пригальмуйте події, життя просто не дозволить вам зупинитися: якась інерційна сила буде нести вас вперед без зупинок.

Використовуйте цю рушійну силу, цю творить енергію в своїх цілях і, повірте, ваші очікування неодмінно будуть винагороджені. Ви, нарешті, зрозумієте, що за будь-яких розкладах не варто піддаватися паніці. З будь-якої ситуації, що склалася можна витягти для себе користь, варто тільки спокійно і уважно подивитися на неї з боку.

Звичайно, для Дів, схильних до більш розміреним стабільного життя, такий потік може здатися справжньою катастрофою. Не бійтеся - це тільки здається, що страшно летіти з гірки на санчатах. Насправді ви отримаєте масу позитивних емоцій. І все у вас вийде!

ТЕРЕЗИ (23.09-22.10)

У Терезів на рік Білого Кролика не буде часу для самотності. Ви станете неодмінним учасником самих різних подій: як очікуваних, так і зовсім несподіваних. Будете брати найактивнішу участь у житті інших людей, до вас стануть прислухатися і питати поради. Ви відчуєте, наскільки ви потрібні своєму оточенню і як важливо бути корисним для інших. Загалом, про егоїзм і згадувати не доведеться.

Цей рік дасть вам можливість зрозуміти, що не завжди потрібно чути тільки себе. Навчить прислухатися, враховувати і аналізувати думку оточуючих, зіставляти його зі своїм і робити правильні висновки. Ви навіть зможете зрозуміти позицію опонента, що допоможе вам вирости не тільки у власних очах.

На тлі складних подій роль Терезів у колективі може істотно змінитися в позитивну сторону.

А ось із чим слід бути насторожі, так це з усякого роду інтригами і таємницями. Вони раз у раз будуть намагатися стати на вашому новому шляху. Ні в якому разі не піддавайтеся спокусам попліткувати, події можуть розгорнутися не на вашу користь.

СКОРПІОН (23.10-21.11)

Бунтарним Скорпіонам цього року коштує «притримати коней». Не потрібно лізти на рожен і випробовувати долю, в 2011 році вона не дозволить вам цього робити. Від вас буде потрібно терпіння, наполегливість і сувора дисципліна, і тоді доля буде до вас прихильна і обов'язково подарує вам своє розташування. Адже ви цього варті!

Вашим життям будуть рулити обставини, і вам доведеться до них пристосовуватися. Звичайно, цей шлях, м'яко кажучи, не зовсім той, до якого ви звикли. Але якщо ви «дозволите мізки» і трохи пригальмувати свої емоції, то зрозумієте, що життя дає вам можливість подивитися на неї простіше.

Для вас стане очевидним той факт, що сили, раніше розтрачує на всякого роду докази, можна повернути зовсім в інше русло і витягти з цього (як не дивно) чималу користь. Так, буває і так!

У цьому році Скорпіони, нарешті, навчаться відокремлювати зерна від плевел. Причому це стосуватиметься усіх сфер їх життя. На своє загострене почуття обов'язку ви поглянете зовсім по-іншому. Ви відчуєте, що далеко не все в житті залежить тільки від вас, і це навчить вас спокою і смиренності. Такий шлях не буде легким, але саме він зробить вас ще сильнішими, витривалішими, і головне - мудріший.

СТРІЛЕЦЬ (22.11-21.12)

Рік Білого Металевого Кролика буде для Стрільця незвичайним у всіх відносинах. Вашим життям керуватиме натхнення. Політ думки і фантазії дасть поштовх і допоможе розкритися вашому потенціалу. Ви зможете прожити цей рік буквально на одному диханні, абсолютно не піклуючись про регламент і не дотримуючись ніяким планам.

Захоплює, чи не так? Але тільки від вас залежить, чи зможете ви цілком і повністю слідувати власним вожделениям, не мудруючи, віддатися свою мрію і кинутися назустріч чомусь новому? Вирішуйтеся, подорож буде захоплюючим і захоплення душі вам забезпечений!

Творчість і реалізація найсміливіших бажань - все це ви зможете здійснити цього року. Ви зробите ревізію своїх життєвих установок і, нарешті, вирішите випробувати себе в чомусь новому, до цих пір не випробували вами. Ви захочете стати центром уваги, людиною, до думки якого всі прислухаються. Дерзайте, це якраз той час, коли вам все це буде вдаватися. І ви, нарешті, зможете приміряти на себе зовсім іншу роль. І вона буде вам впору.

У цьому році Стрільці не повинні відмовляти собі в любові. Вона буде присутній у всьому і скрізь. І якщо ви ще не маєте її, то все обов'язково станеться: і улюблена справа, і кохана людина вже стоять на порозі вашої долі. Чи не сповільніть впустити їх у своє життя.

КОЗЕРІГ (22.12-19.01)

Цей рік для Козерогів стане певним підсумком певного циклу їх життєвого шляху. Яким буде наступний етап, багато в чому залежить від того, як буде прожитий цей рік. Ви на порозі вибору: куди рухатися далі - вирішувати тільки вам.

У даний момент для вас дуже важливий ваш внутрішній світ. Якщо ви живете в гармонії з собою, а в душі у вас спокій і благодать, тоді і все зовнішнє складається благополучно. Намагайтеся пам'ятати про це і зберігати свій внутрішній баланс.

Рік підходить для зміцнення вже наявних позицій, досягнення ще більшої стабільності в усіх сферах вашого життя. Основні завдання Козерога зараз «не вилетіти з сідла» і не робити ніяких різких рухів. На сьогодні ваших сил не достатньо для істотного і якісного ривка вперед. А якісь жалюгідні потуги, звичайно, не для вас. Накопичення сил - ось що вам потрібно в даний час.

Цей період життя краще використовувати для внутрішнього самоаналізу: загляньте пильніше у вашу душу, розберіться з собою. Чого ви хочете від цього життя? Куди рухаєтеся, і навіщо? І тільки зрозумівши самого себе і проаналізувавши свої бажання, зібравшись з силами, ви зможете рушити по життю далі. Головне при цьому - перебувати в гармонії з самим собою.

ВОДОЛІЙ (20.01-18.02)

Вам належить резонансний рік. Ви будете моментально вловлювати, що і де відбувається, і коректувати своє життя в залежності від того, що дізналися. А оскільки період буде виключно насиченим інформаційно, то зміни перейдуть у ранг чогось постійного. У цьому є свої плюси: якщо вас щось не влаштує, ви зможете відтягнути час завершення або з'ясувати, що можна зробити, щоб фінал виявився зовсім іншим. Причому це торкнеться навіть критичних ситуацій - вам вдасться викрутитись або вислизнути.

На нудьгу скаржитися не доведеться: рік буде насичений зустрічами, знайомствами, подорожами і постійним обміном інформацією. Ви дійсно впізнаєте багато нового. Завдяки налагодженим зв'язкам (вони у вас з'являться, навіть якщо ви не відрізнялися товариськістю) ви будете в курсі того, що відбувається і зможете діяти більш усвідомлено, ніж це бувало в минулому. Правило: «Спочатку думай, а потім - роби» має для вас стати основоположним у цьому році. Виявиться, що можна уникнути багатьох зайвих рухів, всього лише довідавшись, як йдуть справи, і зіставивши інформацію.

З офіційними інстанціями в цьому році ви говорите однією мовою, а значить, вам не будуть страшні ні бюрократія, ні законодавчі перешкоди - лазівка буде знайдена.

РИБИ (19.02-20.03)

Наступний рік буде для вас часом здобуття стабільності. Все не тільки стане на свої місця, але й залишиться на них. Завдяки цьому ви станете краще розуміти події, бачити те, що є, а не те, що хотілося б бачити. Можливо, ви відмовитеся від ілюзій, які ще зовсім недавно надавали серйозний вплив на ваше життя. Звичайно, не завжди приємно знімати «рожеві окуляри», але хіба не чудово - ясно бачити перспективу і розуміти, на що насправді можна розраховувати?

У цьому році ви знайдете «фундамент». З'являться люди, на яких ви зможете спертися, кошти, які допоможуть реалізувати ваші проекти, знання, яких поки не вистачає на те, що ви задумали. Все це буде поступово накопичуватися, і до кінця року ви підійдете з солідним багажем. До речі, запевнення, що якість важливіше, ніж кількість, для цього року в цілому не будуть справедливі. Для вас все складеться навпаки: чим більше, тим краще. І якісне переродження буде можливо тільки при достатній кількості вихідного матеріалу.

Матеріальні питання, якими б вони не були серйозними і складними, в цьому році обов'язково вирішаться. Може бути, не так, як ви розраховували, може бути, в самий останній момент - але це станеться. І ви ще раз переконаєтеся, що безвихідних ситуацій не буває!

Еще на эту тему:

Категория: Непознанное | Добавил: wisko (20.01.2011)
Просмотров: 2868 | Теги: Гороскоп | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
avatar
Copyright MyCorp © 2021